Slovenská herečka bola svedkom hrozivej situácie, pričom neváhala ani sekundu a rozhodla sa pomôcť. To sa jej však okamžite vypomstilo, keďže sa stala terčom útoku psa, ktorému zrejme zachránila život. Teraz prezradila detaily nečakaného incidentu.

Obľúbená herečka Karin Haydu je veľkou milovníčkou zvierat, pričom uprednostňuje predovšetkým mačky. Sama má totiž doma rozkošnú ,,šelmičku“, ktorú však trápi epilepsia. Jej majiteľka tak bola nútená naučiť sa, ako má konať pri ťažkých záchvatoch. Svoje skúsenosti nakoniec brunetka využila aj na verejnosti.

Karin sa nachádzala s priateľmi v reštaurácií, pričom jeden z nich si priniesol aj psa. Ten však dostal nečakane záchvat. ,,Chytila som ho za krk, držala som mu čeľusť, aby sa nezadusil alebo aby si neodkusol jazyk,“ uviedla herečka pre cas.sk.

Keď sa situácia upokojila, Haydu chcela zviera zobrať trochu na vzduch, pričom prišiel útok. Psík bol zrejme zmätený a jeho záchrankyni sa zahryzol priamo do ruky. Našťastie, zranenie nie je také vážne, aj keď Karin bola nútená zaočkovať sa proti tetanu a momentálne berie antibiotiká.

Karin Haydu je veľkou milovníčkou zvierat

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Instagram/tvjoj, Instagram/karinhaydu