Slovenská herečka nedávno pocítila silu dronu na vlastnej koži. Nevinná zábavka skončila napokon výkrikom a snahou utiecť pred modernou technológiou. S následkami útoku sa nakoniec s humorom rozhodla podeliť so svojimi fanúšikmi, pričom označila aj priameho vinníka nehody.

Slovenská herečka Vlastina Svátková žije dlhé roky v Prahe. Po dvoch skrachovaných manželstvách sa vo februári 2021 priznala, že má nového chlapa. Honza má veľmi dobre vychádzať aj s jej troma deťmi, ktoré má z predchádzajúcich vzťahov.

41-ročná rodáčka z Myjavy sa pred pár hodinami pochválila so škaredými škrabancami po rukách a ramene. Následne vysvetlila, že jej partner plánuje pracovnú cestu do Švédska, pričom niektoré zábery bude natáčať prostredníctvom dronu.

Chcel ho tak vyskúšať aj v pohodlí domova, no stroj sa dostal nebezpečne blízko k známej plavovláske. „Prvá fotka fajn, to som ešte modelka. A potom ma tým dronom celú dosekal, profík. Snáď to vo Švédsku chlapci prežijú,” napísala k záberom, pričom poznamenala, že jej milovaná polovička najprv zachraňovala stroj a následne ju. ,,Veď podľa tých nadávok som videl, že si v pohode,“ s humorom zareagoval Honza na jej komentár.

Zranenia herečky si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/vlastinasvatkova  |  Foto: IG/vlastinasvatkova, FB/Vlastina Svatkova