Slovenská herečka nemôže otehotnieť. Ozývajú sa v nej materinské city?

[sociallocker]Dominika Richterová (25) si momentálne nemôže dovoliť otehotnieť. Tento “zákaz” spôsobili jej ďalšie dve divadelné kolegyne, ktoré čakajú dieťa. Richterová sa prednedávnom odsťahovala do susedného Česka, kde sa pripravuje na svoju úlohu. Tvorcovia muzikálu Adela ešte nevečerala majú poriadne problémy kvôli jednej z postáv, Květuške, informuje blesk.cz. 

Dve z herečiek, ktoré ju mali stvárňovať, otehotneli. Najskôr Emma Smetana a potom aj Michaela Tomešová. Ak by otehotnela aj mladá slovenská herečka, tak by to tvorcom muzikálu narobilo poriadne problémy. Producent Oldřich Lichtenberg dokonca pre Blesk povedal, že Dominike naordinovali antikoncepciu.

V ZOO hrala Dominika po boku Maštalíra a Pauhofovej

Dominike tento zákaz však momentálne asi vôbec neprekáža, keďže sa prednedávnom rozišla so svojím dlhoročným priateľom, slovenským hercom Jurajom Bačom. O problémoch v ich vzťahu sme vás informovali TU. To, že sa nakoniec rozišli, nepriamo potvrdila aj pre portál super.cz, keď povedala: “Bábätko by som určite chcela, ale teraz sa trošku obávam, či by som to zvládla. A hlavne musím nájsť niekoho, s kým si to dieťa zariadim.

S priateľom Jurajom Bačom sa rozišli, no stále sú v kontakte kvôli práci

Dominika tento zákaz teda zvláda výborne a dokonca si z toho začína robiť aj žarty. “Priznávam, že sa vo mne začínajú prebúdzať materinské city. A o to viac, že to mám “zakázané”. Dokonca mnou mávajú zmeny nálad a rôzne kombinácie chutí. Je to na dobrej ceste, priatelia. Končím, som hladná,” vtipkovala Richterová a pridala fotografiu s detským oblečením. Na Slovenku je Dominika známa najmä z účinkovania v jojkárskych seriáloch ako Panelák či ZOO a hrania v divadle.

Richterová sa na tejto situácii zabáva

Zdroj: blesk.cz, super.cz, Facebook | Foto: Facebook, pixabay.com
[/sociallocker]