Práve 6. decembra sa celé Slovensko prebudilo do čarovného rána, kedy na viacerých miestach krajiny potešil malých aj veľkých nielen poletujúci sneh, ale aj mikulášske balíčky. A povedzte úprimne, vyčistili ste si včera svoje špinavé čižmičky?

Červenovláska Diana, ktorá na sociálnych sieťach vystupuje pod pseudonymom Nas*atá žena, má na svojom konte už množstvo cover verzii známych piesní so slovenskými textami, ktoré pri príležitosti sviatku sv. Mikuláša obohatila ďalšou ironickou skladbou. Tento raz si na pomoc prizvala 7-ročnú krstnú dcérku Lianku, ktorá má zjavne humor v krvi tiež a s úsmevom spieva o tom, že čaká na sladké darčeky, aj keď bola počas roka zlá.

„Čižmičky, čižmičky špinavé mám, bola som zlá a v blate sa hrám, avšak kilá sladkostí si nájsť chcem zajtra ráno, keď vstanem,“ spieva rozkošné dievčatko v úsmevnom coveri na notoricky známu skladbu Jingle Bell Rock. Pesnička sa stretla na sociálnych sieťach s veľkým úspechom, pričom si ju pochvaľujú predovšetkým mamičky s deťmi. A čo nakoniec priniesol Mikuláš vám?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YT