V slovenskom šoubiznise akoby sa roztrhlo vrece s tehotnými umelkyňami, pričom okrem Dominiky Kavaschovej nosia pod srdcom dieťatko aj moderátorky Soňa Skoncová či Alexandra Orviská. Do klubu mamičiek sa však onedlho pridá aj speváčka Nika Karch, pre ktorú je tehotenstvo doslova vytúženým zázrakom.

Mnohé ženy sa túžia stať matkami, no nie všetky, žiaľ, majú to šťastie priviesť na svet dieťa. Jednou z tých, ktorá si prešla doslova strastiplnou cestou, je nitrianska speváčka Nika Karch. Tvár švédskej skupiny Rednex, a taktiež bývalá vokalistka kapely Desmod, sa spolu s manželom dlhodobo snažili o počatie dieťatka, čo sa im však nedarilo. Napokon podstúpili umelé oplodnenie, pričom sa im podaril zázrak a hudobníčka čaká rovno dve bábätká!

„Naše zázraky sú 2. A keď hovorím zázraky, tak to je doslovne, lebo na obrázku je cesta, akou sme si za nimi prešli. Ale všetko stálo za to. Moje myšlienky sú so všetkými pármi (a verte, že ich nie je málo), ktoré si týmto prešli, prechádzajú alebo vedia, že ich to čaká,“ napísala Nika na sociálnej sieti, kde oznámila svoje tehotenstvo. Zároveň však fanúšikov upozornila na necitlivé otázky voči párom, ktoré sú bezdetné, nakoľko nikto nikdy nevie, v akej sa nachádzajú situácii.

„NIKDY sa páru nepýtajte otázky typu: A vy kedy? Na čo čakáte? Už by ste mohli.. Nedarí sa? Len na to nemyslite! ..a mnoho tomu podobným. Aj keď to myslíte v dobrom, lebo verím, že isto to nikto nemyslí v zlom, ale tých ľudi to vie veľmi zraniť. Myslite na to, keď sa to najbližšie v dobrej viere budete chcieť niekoho opýtať,“ upozornila budúca mamička. Nika, ktorá doslova žiari šťastím a pohlavie i mená pre bábätká si zatiaľ necháva pre seba, tiež zverejnila srdcervúcu snímku zachytávajúcu jej boj o deti. Šťastnej rodinke srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/nikakarch