Mladá slovenská speváčka, ktorá má na svojom konte úspešné spolupráce s Majkom Spiritom, Tomim Popovičom či Matejom Zrebným, si počas silvestrovských osláv pripomenula najťažšie životné obdobie. Práve na prelome uplynulého roku totiž prišla o milovanú mamu.

Veronika „Ronie“ Adamičková si koncom minulého roka prešla ťažškou životnou skúškou. S príchodom nového roka totiž prišla o milovanú mamu, s ktorej smrťou sa doposiaľ nedokázala vyrovnať.

„Asi už nikdy nebudem mať úplne šťastný a celistvý Silvester a nový rok, keďže si nás presne na prelome toho minulého opustila navždy. Ale zato viem, že budem už navždy na prelome rokov spomínať na tie najkrajšie chvíle, ktoré som s tebou mohla zažiť,“ napísala prostredníctvom sociálnej siete Instagram.

„Chýbaš neskutočne, najviac na svete už navždy. Posielam do neba bozk a novoročný štrng. Viem, že si niekde tu pri nás. Ľúbim ťa, mami,“ odkázala speváčka do neba, pričom napísala i ďalšie krásne slová: „Si to najviac, čo som v živote dostala. Ďakujem, že som mohla byť tvojou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/ronieofficial