Spevácke duo Twiins je na slovenskej hudobnej scéne už nejaký ten rok, pričom krásne sestry v poslednom období ohurujú svojich fanúšikov predovšetkým horúcimi zábermi z dovoleniek. Daniela a Veronika Nízlové sa však môžu okrem božských tiel pochváliť aj hudobnou novinkou, ktorá rozhodne roztancuje aj vaše boky!

33-ročné dvojičky Daniela a Veronika Nízlové vydávajú po mesiacoch dovolenkovania nový singel “Que Me Gusta”. Kým poslednou oficiálnou skladbou speváčok bol romantický singel “Our Own Paradise” k seriálu Milenky, tentokrát prichádzajú so singlom s celkom iného súdka.

Krásky totiž naliali do svojej tvorby poriadny oheň a fanúšikov mienia roztancovať medzinárodne znejúcim latino rytmom v spojení so španielčinou a angličtinou. O videoklip, v ktorom nechýba úsporné oblečenie, jednorožec, lízatká, cukríky, pastelové farby ani krásne ženy, sa postaral jeden z najúspešnejších slovenských režisérov novej generácie Michal Nemtuda. Ak sa vám teda zdá, že sa vonku oproti minulým týždňom trochu ochladilo, dajte si túto dávku hriechu, po ktorej vám ostane poriadne horúco!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

>>TU<<< (opens in a new tab)">Nový videoklip krásnych Twiins môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/TwiinsMusic, gabrielam_photography, marcoprochazka