Obľúbený herec sa pohybuje v slovenskom šoubiznise už desiatky rokov. Patrí k umelcom, ktorí nemajú problém verejne priznať svoj názor na svojich kolegov či politickú situáciu v našej krajine. V posledných mesiacoch však neveriacky krútil hlavou nad tým, čo sa deje v parlamente a stratil trpezlivosť. Vstupuje do politiky!

Andrej Hryc (68), známy pod prezývkou Andy Hryc, priznal, že mu žiadna súčasná politická strana nevyhovuje. Následne oslovil Petra Pčolinského, poslanca zo strany SME RODINA, ktorý vlastnil politický subjekt “Váš kraj“. V minulosti ho dokonca viedol aj multiotecko Boris Kollár. Herec sa však od 19. septembra stal oficiálnym šéfom uvedenej strany.

Ostrieľaný umelec sa údajne plánuje zamerať na nevoličov. „Rozhodol som sa, že svojím spôsobom vstúpim do politiky, lebo sa už na to nemôžem pozerať. A ani jedna strana na politickej scéne mi nevyhovuje,“ uviedol Hryc pre plusku.sk. V týchto chvíľach však nie je známe, kam konkrétne sa bude snažiť preraziť. Blížia sa totiž komunálne voľby, prezidentské voľby a následne aj výber poslancov do europarlamentu.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook, Instagram