Známy slovenský raper to už nevydržal a zasiahol priamo na svojom koncerte. Vlastnému fanúšikovi pritom vynadal, pričom použil aj vulgarizmy a násilie. Za všetko môže poburujúci incident…

Raper Separ, manžel speváčky Tiny, mal na poslednom koncerte v rámci piatkového VIBE festivalu v Trenčíne poriadne rušno. Potom, čo vystúpil na pódium v značkovom pršiplášti, zrejme nečakal to, čo sa udialo už o pár sekúnd.

Separ hodil pršiplášť medzi fanúšikov, no vtedy sa začala skutočná honba za oblečením idola mladých ľudí. Jeden z fanúšikov dokonca neváhal napadnúť dievčatá, ktoré sa tak isto len snažili uchmatnúť si Separov suvenír. Raper však nebezpečnú situáciu zachytil a rozhodol sa zakročiť. Mladíka udrel a začal mu vulgárne dohovárať: „Čo robíš, čo robíš, deb*lko poj*baný. Došiel si sa biť? Došiel si sa biť na môj koncert? Čo robíš tej babe, pusti ju. Tebe j*be? To je dievča,“ kričal naňho.

Mladíka napokon vyviedla von ochranka a Separ zožal za svoje správanie, ktorým sa snažil ochrániť bezbranné dievčatá, ovácie, krik a silný potlesk. Celé video incientu na koncerte si pozriete >>> TU <<<.

Separ musel udrieť fanúšika, ktorému aj vynadal za ohrozovanie dievčat
Mladíka napokon vyprevadila ochranka

Zdroj │ Foto: YouTube, Instagram