Šmahelova dcérka má len 800 gramov: Vypočul si smutné slová lekárov!

Dátum:

Martinovi Šmahelovi a jeho partnerke Beátke sa podarilo utajiť sladké tajomstvo. Počas stredajšej noci sa stal po druhýkrát otcom, no jeho dcérka Emka prišla na svet v 6. mesiaci. Od lekárov si tak vypočul smutné slová, no fitnessák verí, že maličká svoj boj vyhrá.

Martin Šmahel prežíva momentálne jedno z najkrajších, ale zároveň aj najťažších období. S partnerkou Beátkou sa im podarilo utajiť sladké tajomstvo a zo sympatického fitnessáka sa stal v noci zo stredy na štvrtok opäť otec. K jeho dcére Miuške tak pribudla aj malá Emka.

Hoci sa exfarmár veľmi teší zo svojho prírastku do rodiny, jeho princeznú ešte čaká boj v nemocnici. Maličká sa totiž narodila predčasne v 6. mesiaci tehotenstva a Martin si tak vypočul od lekárov smutné slová: „Malá vážila 833 gramov. Lekári jej však veľmi neverili. Podľa mňa je v dobrých rukách. Na svet sa vypýtala sama, išla prirodzeným spôsobom, takže beriem to tak, že to tak aj malo byť. Nič sa nevyvolávalo, nič nebolo nejako upravované a už pravdepodobne nemala priestor na vývin, lebo sme nemali plodovú vodu,“ prezrádza komplikácie z pôrodu pre Plusku.

Verí však, že Emka bude silná a všetko napokon dopadne dobre. Priateľka Beátka je po pôrode v poriadku, no dcérku, ktorá sama nedýcha, čakajú približne 3 mesiace v inkubátore, keďže mala prísť na svet až v októbri. Podľa lekárov bola ale maličká v stiesnenom priestore a časom sa u nej zrejme vyskytnú malé komplikácie: „Nerobilo to dobre kĺbikom na rukách a nohách, ale ja verím, že teraz, keď má priestor na pohyb a vystieranie sa, že sa to upraví a všetko bude v poriadku. Vyrieši sa to rehabilitáciou alebo jemnou ortopédiou. Dúfam teda, že rehabilitácia bude stačiť,“ vyjadruje nádej šťastný čerstvý otecko.

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/martinsmahel, YouTube/Televízia Markíza

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...