Na večný odpočinok sa v posledný augustový deň pobrala známa herečka, ktorá stvárnila okrem iného aj postavu v celosvetovo obľúbenom seriáli Dallas. Nadaná a krásna umelkyňa, ktorá pôsobila i v divadle, zomrela za doposiaľ nezverejnených okolností. 

Vo veku 80 rokov odišla podľa informácií TheSun na večný odpočinok Gayle Hunnicutt. Príčina jej smrti nebola zatiaľ oficiálne zverejnená. Americká herečka bola úspešná aj na divadelných doskách, no do povedomia divákov sa zapísala známymi úlohami v obľúbených seriáloch.

Medzi tie najpopulárnejšie patrila nepochybne postava Vanessy Beaumont v mydlovej opere Dallas, ktorá sa stala dávnou milenkou JR Ewinga s utajovaným synom. Rodáčka z Texasu účinkovala v troch sériách v rokoch 1989 až 1991. Okrem toho si zahrala taktiež v snímke Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa.

Herečka stvárnila aj postavu Suzie v The Wild Angels, po ktorej sa jej podarilo presadiť v Dallase. Poslednú rolu si zahrala v CI5: The New Professionals v roku 1999. Po umelkyni zostali dvaja synovia a päť vnúčat. Gayle bola vydatá za herca Davida Hemmingsa a novinára Sira Simona Jenkinsa, no s oboma sa po čase rozviedla. Neskôr randila s Richardom Evansom, no viac sa už nevydala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: the-sun.com | Foto: FB/Dallas Fanzine, Daily Express