Smutné správy: ZOMREL americký herec zo známej komédie!

Dátum:

Z amerického filmového sveta prišla ďalšia smutná správa. Po sérií úmrtí známych tvári prišiel o život ďalší z obľúbených hercov. 81-ročná hviezda sa do povedomia divákov zapísala aj rolou v populárnej komediálnej sérii Policajná akadémia.

Vo veku 81 rokov zomrel známy americký herec Howard Hesseman. Smutnú správu potvrdil pre Variety jeho dlhoročný hovorca Robbie Kass. „Howard bol obrovský talent a dlhoročný priateľ, ktorého láskavosť a štedrosť bola v rovnováhe aj s jeho vplyvom na generácie hercov po celom svete,“ uviedol.

Príčinou smrti mali byť pooperačné komplikácie, keďže herca minulé leto operovali a v januári bol hospitalizovaný na JIS kvôli zlému dýchaniu. Jeho manželka Carolin, s ktorou žili v bezdetnom manželstve dlhé roky, na sociálnej sieti zverejnila hercov záber aj so smutnými slovami: „Od včera 17:10 žijem s jeho duchom, ale držím ťa v náručí, milovaný Howard,“ odkázala do neba.

Hesseman pôsobil v minuolosti ako rozhlasový diskdžokej Dr. Johnny Fever v sitkome stanice CBS „WKRP in Cincinnati“. Získal dve nominácie na cenu Emmy ako najlepší herec vo vedľajšej úlohe v komediálnom seriáli Fever. Zahral si aj v seriáli „One Day at a Time“, „Head of the Class“, v známej Policajnej akadémii v 2. časti či vo filme „Špinavá politika“. Nedávno zarmútila verejnosť aj smrť českého herca.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: variety.com │ Foto: Twitter

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...