Z Hollywoodu dorazili smutné správy. Vo veku 76 rokov naposledy vydýchla výborná americká herečka, ktorú diváci poznali zo snímok ako Podivuhodný prípad Benjamina Buttona. Umelkyňa odišla na večný odpočinok vo štvrtok v New Yorku a jej manažér potvrdil, že šlo o prirodzenú smrť.

Filmový svet je opäť v smútku po tom, čo sa potvrdila neradostná správa. Vo veku 76 rokov zomrela skvelá herečka Phyllis Somerville, ktorá vydýchla poslednýkrát v New Yorku. Jej manažér Paul Hilepo uviedol pre NBC New York, že umelkyňa odišla vo štvrtok za prirodzených okolností.

Somerville začala s herectvom ako malé dievčatko a venovala sa aj divadelnej kariére. Neskôr sa preslávila v známych filmoch ako Arthur, Podivuhodný prípad Benjamina Buttona či The Big C alebo v komédií Poms, kde stvárnila jednu z posledných rolí. Objavila sa aj v populárnych seriáloch ako Rodina Sopranovcov, Se* v meste, Dom z kariet, V znamení raka, Kriminálka Miami či Daredevil.

O jej osobnom a súkromnom živote sa vie len veľmi málo. Podľa všetkého ale herečka nikdy nemala manžela a počas svojej 45-ročnej kariéry v Hollywoode sa nezmieňovala ani o partneroch. Aj keď si veľakrát zahrala vydaté ženy s rodinami, v skutočnosti zrejme nemala ani deti. Česť jej pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: nbcnewyork.com │ Foto: Twitter, YouTube/BehindTheVelvetRope.TV