V slovenskom šoubiznise je opäť rušno po tom, čo sa prevalila nečakaná informácia. Slovenský herec, ktorý oslávil jubilejné 60. narodeniny, sa totiž po piatykrát stane otcom. S mladučkou manželkou majú očakávať prvý spoločný prírastok do rodiny. 

Slovenský herec Pavol Topoľský (60) aktuálne účinkuje v obľúbenom markizáckom seriáli Oteckovia a okrem toho sa úspešne venuje aj dabingu. Obrovské šťastie má ale prežívať aj v súkromnom živote. S manželkou a divadelnou tanečníčkou Vierkou Bielikovou má totiž čakať prírastok do rodiny.

S 33-ročnou kráskou sa mal dať herec dokopy počas Ďurovčíkovho predstavenia Na skle maľované a v roku 2018 sa po tretíkrát v tajnosti oženil. A hoci má už štyri deti z predošlých vzťahov, stane sa otcom aj po piatykrát.

Ako informuje portál Pluska, Topoľského manželka má byť tehotná: „Pána Topoľského sme videli na jednom z bratislavských trhovísk. Vyzeral spokojne, niet sa čo čudovať, jeho manželka má už výrazné tehotenské bruško,“ mal prezradiť istý čitateľ. Samotný herec zareagoval poriadne prekvapene, no radostnú správu nevyvrátil. „Odkiaľ to máte? Takéto veci nezverejňujem a ani nechcem. Mám dosť týchto všelijakých hejtov, veď poznáte ľudí,“ vysvetlil svoj postoj. Ďalšia slovenská herečka šokovala svadbou so ženou aj bábätkom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Televízia Markíza, IG/tvmarkizaofficial