Širokou verejnosťou otriasla nečakaná správa, keď bola iba pred pár dňami zaevidovaná žiadosť o pomoc na núdzovej linke. Známemu hercovi malo prísť zle, pričom stratil vedomie. Záchranári okamžite vyrazili na miesto a začala sa záchrana života.

Obľúbený americký herec Luke Perry (52), známy predovšetkým z nezabudnuteľného seriálu Beverly Hills 902 10, mal pred pár dňami dostať mŕtvicu. Idol žien z 90. rokov bol okamžite prevezený do nemocnice, pričom má momentálne bojovať o život. Sympatický lámač ženských sŕdc, ktorý sa preslávil ako Dylan McKay, momentálne hviezdi v seriáli Riverdale, kde stvárňuje otca hlavnej postavy Archieho Andrewsa.

Luke iba nedávno podstúpil kolonoskopické vyšetrenie, vďaka ktorému mu našli v hrubom čreve zrasty. Následne sa preto podrobil operácii, a taktiež sa rozhodol zmeniť stravu. Obmedzil konzumáciu červeného mäsa a preferoval predovšetkým ryby a čerstvú zeleninu. Je iróniou, že zmenil svoj životný štýl, aby netrpel žiadnymi zdravotnými problémami a nakoniec utrpel krvácanie do mozgu. Nešťastie sa stalo práve v deň, kedy televízna stanica FOX oznámila veľkolepý návrat seriálu Beverly Hills 902 10 na televízne obrazovky s pôvodnými hercami.

Predtým

Teraz

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: Pixabay, Facebook