Obrovský hudobno-herecký talent, krása a zmyselnosť. Takto poznajú všetci fanúšikovia túto divu s ohnivou hrivou. Barbora Švidraňová (28) spôsobila v prvej sérii mimoriadne obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome doslova šialenstvo! Prečo sa rozhodli túto dračicu z tretej série vynechať?

V prvej sérii sa táto ohnivá dračica predstavila ako jedna z účinkujúcich a skončila na zaslúženom druhom mieste. V ďalšom, druhom pokračovaní ju obsadili do pozícii hlasovej pedagogičky, kde vystriedala ostrieľanú Janu Budalovú-Daňovú, ktorá v šou koučovala i ju. Avšak, Barbore na takúto pozíciu chýbalo akékoľvek vzdelanie. Žeby to bol jeden z dôvodov, prečo talentovanú speváčku neoslovili k ďalšej spolupráci?

Tv Markíza už nejaký čas avizuje tretiu sériu Tvoja tvár znie povedome spolu s menami účinkujúcich. Barbora Švidraňová však medzi nimi nie je. Späť na miesto hlasovej pedagogičky sa taktiež vráti Jana Budalová-Daňová. V pripravovanej sérii tak ryšavka skončila a diváci ju teda neuvidia. Aj keď sa speváčka do druhej série šou vrhla s obrovským nasadením, diváci to teda príliš neocenili a vzniklo tak množstvo otázok a dohadov o jej kvalifikácii.

Talentovaná Barbora sa chce momentálne venovať vlastným rozbehnutým projektom, no je nesmierne vďačná za skúsenosti, ktoré nadobudla počas oboch sérií. Bude veľká škoda, že ju v tretej sérii Tvoja tvár znie povedome neuvidíme.

Na jednom z vlastných projektov pracuje aj s Lukášom Adamcom

Najlepšie Bašine vystúpenia v šou Tvoja tvár znie povedome

“Bad romance” Lady Gaga

https://www.youtube.com/watch?v=KdokJyjTyZc

“Jim Carrey”

https://www.youtube.com/watch?v=k5EaBeM5O_c

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram | Video: Youtube