Je tomu už zopár mesiacov, čo samozvaný kráľ retro pesničiek a zábavy ohlásil svoje zásnuby s partnerkou Božankou. Dvojica avizovala termín svadby na 17. novembra 2018, pričom zúčastniť sa jej mohli po kúpe lístkov i fanúšikovia či zvedavci z celého sveta. Ako sa však zdá, predaj vstupeniek na ceremóniu bol len dobre premyslený reklamný ťah.

“Milí priatelia, veľa ľudí by radi prišli na moju svadbu 17.11. Svadba sa koná aj pre priateľov aj pre fanúšikov. Kto má vážny záujem, posledné lístky Ticketportal.sk. Nie všetkým môžem vyhovieť. Kto má vážny záujem napíšte mi @menopriezvisko skupinovy záujem 4 os + získavajú zľavu 25 %. Nad 8 osôb 50%. Teším sa na Vás. Buďte aj Vy na najväčšej udalosti roka slovenského šoubiznisu,” znel jeden z mnohých facebookových statusov “fenoménu Slovenska” ohľadom nadchádzajúcej svadobnej veselice.

Aj keď “maestro” ponúkal výrazné zľavy na vstupenky či sľuboval nefalšovanú zábavu, akú ešte Slovensko nevidelo, zdá sa, že všetko je trochu inak a prvé manželské “áno” nikto z platiacich fanúšikov nezapočuje. Ako totiž uvádza portál topky.sk, Martin a Božanka uzatvorili svoje manželstvo už včera v Belehrade, nakoľko dnes už pani Jakubcová pochádza zo Srbska. Obrad mal prebehnúť v absolútne komornej atmosfére, pričom prítomní boli len mladomanželia a dvaja svedkovia.

Hostia, ktorí si zakúpili vstupenku na “svadbu”, sa tak zúčastnia už len veselice: „Pre veľký záujem ľudí o účasť na našej svadbe sme museli rozdeliť ľudí do sektorov a skupín. Kapacitne sme nedokázali uspokojiť všetkých záujemcov. Prvú skupinu tvorili fanúšikovia a záujemcovia zo Slovenska. Bolo ich 140 a pre nich sme vytvorili sólo udalosť. Druhá skupina boli priatelia, zhruba 40 ľudí, ktorí si s nami pripili na našu oslavu,” uviedol Jakubec pre topky s tým, že ďalšia, v poradí už tretia párty, sa bude konať v avizovaný termín 17. novembra.

„Tretia skupina sú VIP, ku ktorým pristupujeme individuálne ako k platiacim klientom a pre nich vytvárame sólo udalosť v sobotu. Ku každému pristupujeme individuálne. Zhruba 15 ľudí tvorí rodina, kde média prístup nebudú mať, tá sa koná v nedeľu,” dodal spevák. Čo však na toto vysvetlenie povedia platiaci zákazníci? Novomanželom každopádne gratulujeme.

Zdroj: Topky.skFoto: Facebook/maartinjakubec.fanpage