Z Farmy dorazila mimoriadne smutná správa. Jedna zo známych finalistiek markizáckej reality šou Farma totiž prišla o život. O smrti súťažiacej z 9. série informovala jej zronená dcéra, ktorá napísala, že milovaná mamina podľahla zákernej chorobe. 

Po tragédií slovenského športovca, ktorého život vyhasol vo veku 40 rokov priamo na zápase, dorazili smutné správy aj z televízie Markíza. O život totiž prišla známa finalistka reality šou Farma Anna Auxtová. Účastníčka 9. série, ktorá sa napokon nedostala do superfinále, prehrala svoj boj so zákerným ochorením.

Na Farme bojovala o víťazstvo spolu so svojou dcérou Ivanou, pričom druhá dcéra Ľubomíra informovala na sociálnej sieti o veľkej rodinnej tragédií. „Najlepší, najúžasnejší človek, neskutočná bojovníčka. Budeš mi chýbať najviac na svete. Srdce mi ide puknúť od žiaľu. Odpočívaj v pokoji, maminka moja. Prišla som o najlepšiu kamarátku na svete. Počkala si si ešte na nás, kým sme prišli s otcom a vydýchla si naposledy. Bola si neuveriteľná žena. Obetovala si nám celý život a keď si si mala užívať, tak ťa tá pliaga doslova zožrala,“ napísala srdcervúci odkaz. Pripojil sa aj víťaz Farmy Šimon Néma.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Lubomira A., Šimon Amén Néma │ Foto: Televízia Markíza