Tak tomu sa povie prekvapenie! Česká herečka zrejme šokovala množstvo svojich fanúšikov, keď na sociálnej sieti priznala, že jej vzťah s manželom rozhodne nie je monogamný. Spoločnú frajerku si dokonca nasťahovali do bytu!

Česká herečka Tereza Těžká sa dostala do povedomia Slovákov vďaka filmu V sieti, pričom jej postava vyniesla nomináciu na cenu Český lev. Úspech umelkyne však zatienila správa, ktorú nedávno zverejnila na sociálnej sieti. S manželom Honzom sú totiž v polyamorickom vzťahu, v dôsledku čoho k sebe pribrali priateľku Anetu.

Polyamorický životný štýl akceptuje osobu, ktorá má v jednom čase niekoľko milostných vzťahov, no zapojení partneri musia s prepojenými spoločníkmi súhlasiť. 25-ročná plavovláska fungovanie v jej domácnosti bez problémov vysvetlila. ,,Z nás troch sú vytvorené štyri rôzne vzťahy. Ja a Honza, ja a Aneta, Honza a Aneta, a my traja dohromady sme úplne samostatne fungujúci vzťah,“ odpovedala na otázku jednému z fanúšikov s vyjadrením, že fungujú ako iné páry aj po intímnej stránke.

Tereza však vzápätí prišla s ďalším odhalením, keďže sa nezameriava iba na svoju ,,milostnú trojku“. Má totiž ešte ďalšieho priateľa, no Aneta má tiež priateľku a Honza sa má stretávať s ďalšími dvoma-troma ženami. Ani jeden z nich si tieto vzťahy navzájom nevyčítajú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/terezatezkaofficial  |  Foto: IG/terezatezkaofficial, depositphotos.com