Šokujúce priznanie českej herečky: S manželom majú spoločnú frajerku!

Dátum:

Tak tomu sa povie prekvapenie! Česká herečka zrejme šokovala množstvo svojich fanúšikov, keď na sociálnej sieti priznala, že jej vzťah s manželom rozhodne nie je monogamný. Spoločnú frajerku si dokonca nasťahovali do bytu!

Česká herečka Tereza Těžká sa dostala do povedomia Slovákov vďaka filmu V sieti, pričom jej postava vyniesla nomináciu na cenu Český lev. Úspech umelkyne však zatienila správa, ktorú nedávno zverejnila na sociálnej sieti. S manželom Honzom sú totiž v polyamorickom vzťahu, v dôsledku čoho k sebe pribrali priateľku Anetu.

Polyamorický životný štýl akceptuje osobu, ktorá má v jednom čase niekoľko milostných vzťahov, no zapojení partneri musia s prepojenými spoločníkmi súhlasiť. 25-ročná plavovláska fungovanie v jej domácnosti bez problémov vysvetlila. ,,Z nás troch sú vytvorené štyri rôzne vzťahy. Ja a Honza, ja a Aneta, Honza a Aneta, a my traja dohromady sme úplne samostatne fungujúci vzťah,“ odpovedala na otázku jednému z fanúšikov s vyjadrením, že fungujú ako iné páry aj po intímnej stránke.

Tereza však vzápätí prišla s ďalším odhalením, keďže sa nezameriava iba na svoju ,,milostnú trojku“. Má totiž ešte ďalšieho priateľa, no Aneta má tiež priateľku a Honza sa má stretávať s ďalšími dvoma-troma ženami. Ani jeden z nich si tieto vzťahy navzájom nevyčítajú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/terezatezkaofficial  |  Foto: IG/terezatezkaofficial, depositphotos.com

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Harabina po výsluchu pustili: Jeho reakcia na zadržanie vás dostane!

Včera (16.mája) celé Slovensko šokovala správa o zadržaní bývalého sudcu...

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...