Obľúbená a populárna speváčka Adele neprežíva práve najlepšie obdobie. 31-ročná hviezda má smutnú novinu, keďže po rokoch prišiel v jej živote nečakaný a definitívny koniec.

Obľúbená speváčka Adele, ktorá má na konte celosvetové hity, neprežíva práve ideálne obdobie. Hoci v hudbe dosiahla nevídané úspechy, v súkromnom živote sa sympatickej hviezde príliš nedarí. Pred niekoľkými mesiacmi výrazne schudla, no za úbytkom hmotnosti je zrejme rozchod s manželom Simonom Koneckim.

S milovaným mužom tvorila pár celých sedem rokov a aj po ohlásení rozchodu ešte mnohí fanúšikovia dúfali, že sa dá dvojica opäť dokopy. To sa však už zrejme nestane, pretože podľa čerstvých informácii portálu TMZ podala vo štvrtok Adele na súd vyplnené papiere žiadosti o rozvod.

Manželia spolu vychovávajú spoločného synčeka Angela, ktorý má 6 rokov, no Simone sa podľa všetkého bude s chlapčekom stretávať aj naďalej. Dvojica bola spolu naposledy videná v januári tohto roka na koncerte Eltona Johna. Podľa informácii zdroja z okolia speváčky má byť dôvodom definitívneho krachu manželstva kariéra Adele a preplnený diár, ktorý obidvoch zaľúbencov postupne odcudzil.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tmz.com │ Foto: Instagram/adele, YouTube/Adele Live Performance, Twitter