Simona Hegerová sa stala v priebehu pár rokov najpočúvanejšou slovenskou speváčkou. Tvrdá práca v spojení s hudobným talentom sa odráža na jej číslach, keďže mladá umelkyňa pravidelne trhá rebríčky počúvanosti.

Zdá sa však, že nával pracovných povinností spojených s pravidelným vydávaním albumov si vyžiadal svoju daň. Sima totiž v rozhovore pre Európu 2 priznala, že si na určitý čas potrebuje dať pauzu a na rok alebo dva skončí s vydávaním hudobných noviniek.

„Som si tak povedala, že si dám teraz takú pauzu,” uviedla a následne prezradila, že v porovnaní s inými umelkyňami má na svoj vek za sebou už akoby štyri kariéry. Práve preto sa rozhodla po odohraní turné k albumu Masterpiece na čas vzdialiť.

„Nechcem to nejako časovo limitovať, ale určite cítim, že toto je na nejaký čas… nechcem povedať, že môj posledný album, ale že na nejaký čas. Myslím si, že vo svojom živote ešte vydám album určite,” zakončila, čím zrejme nepotešila jej nadšených fanúšikov. Veríme však, že po potrebnej pauze sa vráti plná nových nápadov na horúce hity.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Video: YouTube/ Rádio Európa 2 | Foto: Instagram