Spevák legendárnej metalovej kapely sa rozhodol po 29-tich rokoch manželstva ukončil ďalšiu životnú kapitolu. Svoju manželku už pritom vymenil za o 15 rokov mladšiu fitness trénerku, ktorá bola jeho veľkou fanúšičkou.

Spevák známej metalovej kapely Iron Maiden Bruce Dickinson (61) šokuje. Potom, ako bol so svojou milujúcou manželkou Paddy ženatý celých 29 rokov, sa rozhodol ísť vlastnou cestou. Dvojica, ktorá vychovala tri dospelé deti, mala ísť pritom podľa informácií DailyMail od seba už minulý rok.

Manželka sa o speváka starala aj pred štyrmi rokmi, keď mu diagnostikovali dvojitý tumor na jazyku a musel podstúpiť náročnú chemoterapiu a ožarovanie. Ani ťažké chvíle však nestmelili manželov natoľko, aby ustáli krízu vo vzťahu. Bruce sa pritom zahľadel do o 15 rokov mladšej fitness trénerky Leany Dolci, ktorá žije v Paríži, a s ktorou sa už zoznámili aj jeho deti.

Zaľúbený rocker sa aktuálne presťahoval do hlavného mesta romantiky a blondínka, ktorá bola pôvodne 10 rokov jeho fanúšičkou na koncertoch, zverejnila na sociálnej sieti pikantný odkaz. „Milujem dni, ktoré začínajú po tvojom boku. V posteli. Nahí,“ napísala. Ani jeden z manželov pritom zatiaľ nepodal žiadosť o rozvod, no v prípade, že sa tak rozhodnú, čaká ich súd a deľba majetkov v sumičke 100 miliónov eur.

Bruce s manželkou Paddy (vyššie) a s priateľkou Leanou (nižšie)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: Facebook/TNH1, The Washington Time, Pixabay