Farmári z markizáckej reality šou sa spamätávajú z odchodu ex-súťažiacej Moniky, avšak smútok vystriedali taktiky a nová kríza vo vzťahu Stanky a Mira. Popri varení totiž prezrádza blondínka jedinú možnosť, ako urobiť veci správne: Posiela ho do ďalšieho duelu! 

Stanka skutočne nemá problém s otvorenosťou a aby sa zachránila, posiela svojho farmárskeho priateľa Mira priamo do arény. Tomu sa tam však ísť nechce: „Ja nechcem ísť zase do duelu, ja som už bol minule. Týždeň dozadu som bol v dueli. Mne sa nechce chodiť do duelu. Mňa bolí koleno,“ protirečí Miro.

Ostrá farmárka však presne vie, prečo do súťaže prišla a svoj sen si len tak zobrať nenechá. K tomu, aby sa súťažiam v aréne o prežitie vyhla, sa nebojí nasadiť ani vlastného priateľa. „No a? Máš výhodu, že si tam už bol, chápeš? Mám ísť ja? Do p*, keď mám svoje sny a dôvod, prečo tu chcem zostať,“ bojuje Stanka.

Miro by do duelovej arény, samozrejme, nešiel bojovať na istotu a pokojne by ho súper mohol poraziť. Stanka s tým však nemá problém a tvrdí, že ona prišla na Farmu bojovať, kým Miro sa prišiel aj tak iba zviditeľniť. Prečo by sa teda nemohol obetovať?

Nahnevaná Stanka aj z tohto dôvodu premýšľa nad ukončením vzťahu: „Už ma proste vytáča, ako sa mu ja snažím niečo možno povedať, nejako ho nasmerovať… Som sklamaná z toho Mirkovho rozhodnutia,“ povedala Stanka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: videoarchiv.markiza.sk | Foto: videoarchiv.markiza.sk, IG/farma.markiza