Richard Stanke (52) si vyrobil poriadny problém. V pondelok totiž spôsobil dopravnú nehodu, pričom škoda bola vyčíslená na 6-tisíc eur. Hoci všetci vyviazli z nešťastia v poriadku, herec mal v krvi alkohol a nafúkal 0,75 promile. Slováci mu posielajú tvrdé odkazy, ktoré ho zrejme zabolia.

Richard Stanke patrí k obľúbeným tváram v televízii či divadle. Seriáloví priaznivci mohli naposledy herca vidieť v sitkome Ministri, ktorý získal skvelé ohlasy Slovákov. V pondelok si však Stanke poriadne zavaril. Za volantom totiž spôsobil dopravnú nehodu, no to nebolo zďaleka to najhoršie.

Hoci sa nikomu nič nestalo a všetci vyviazli bez zranení, herec bol za volantom opitý a po príchode polície nafúkal 0,75 promile. Stanke, ktorý bol jednou z výrazných tvárí protestu Za slušné Slovensko, sa tak stal okamžite terčom tvrdých odkazov od Slovákov a ešte nevedno, ako za svoje zlyhanie zaplatí.

Ľudia mu venovali okamžite posmešné odkazy na sociálnej sieti: “To je ten, čo mu dal Kiska vyznamenanie? Pekná Kiskova vizitka…,” napísal jeden, no objavili sa aj ďalší mnohí kritici: “Ožratý pavián ide takto príkladom slušnému Slovensku? No toto!” pridáva sa iný. Komentáre nazbierali množstvo lajkov a tieto ostré slová sa zrejme známej tvári nebudú čítať ľahko.

Stanke bol jedným z rečníkov na protestoch Za slušné Slovensko
Herec si touto nerozvážnosťou zarobil na veľký problém

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/Nový Čas, YouTube/VIZIA21, ISU – Iniciatíva slovenských učiteľov