Je tomu len zopár hodín, čo sa z jedného z najstabilnejších párov slovenského šoubiznisu stali šťastní rodičia. Tanečnica z kapely Ladylicious porodila raperovi Ramónovi (Rakby) dlho očakávaného synčeka, ktorému dali rodičia nevšedné meno. 

Monika Sakmanová (28), dlhoročná partnerka a dnes už aj snúbenica hudobníka Ramona, sa stala mamičkou! Najvýraznejšia tvár tanečnej skupiny Ladylicious aktívne pracovala takmer do konca tehotenstva, pričom bábätko dvojice sa vypýtalo na svet 27. decembra, a teda tesne po vianočných sviatkoch.

“27.12.2018 MAGIC. Bol to dlhý boj. Cítim sa strašne unavene, ale extrémne zamilovane, že nemusím ani spať! No dobre, tak trošičku. Ďakujem každému, všetkým, ktorí na mňa mysleli a posielali mi energiu,” napísala prvé slová po pôrode dojatá mamina. Pocitmi nešetril ani jej dlhoročný partner, hudobník Ramon, pričom dvojica dala dieťatku meno práve po otcovi.

„Posledná foto pred pôrodom. Láska, ďakujem, bolo to neskutočné, ako si to zvládla, ľúbim ťa milión-násobne viac ako doposiaľ. Máme krásne zdravé dieťa a nekonečné štastie. Obdivujem ťa, bohyňa moja. Ramón Beňo lll. 3 330 g, 27.12. 2018,“ napísal na sociálnej sieti Instagram hrdý otec Rakby. Šťastným rodičom čerstvo narodeného synčeka srdečne gratulujeme!

Zdroj: Instagram/MonySakman, ja_som_ramon