Bývalá finalistka Miss Taliansko Gessica Notaro si prešla extrémne náročným obdobím. Posledné dva mesiace strávila v nemocnici, pričom sa musela zmieriť s následkami, ktoré jej spôsobil bývalý priateľ.

Krásna Gessica Notaro pochádzajúca z Talianska mala veľké plány do budúcnosti. Plánovala sa venovať modelingu a naplno si užívať život. Jej bývalý priateľ Jorge Edson Tavares však nebol schopný uniesť ich rozchod a jeho čin zmenil všetko.

Vo svojom amoku vylial na Gessicu nebezpečnú kyselinu, ktorá jej rozžeravila tvár. „Keď mi kyselina rozožierala tvár, kľačala som na kolenách a modlila sa k Bohu, nech si vezme moju krásu, ale nech mi nechá moje oči,“ povedala znetvorená kráska v televíznej šou Maurizia Constanza.

Aj napriek tomu, že Talianka má iba 27 rokov, všetky peniaze musí míňať na lieky. Každý deň je pre ňu výzvou, keďže si musí nepretržite dávať očné kvapky, hydratovať pokožku a musela sa vzdať práce v akváriu. Pracovať s exotickými rybami ju bavilo, no teraz nemôže prísť do styku s vodou.

Kým sa Gessica snažil žiť čo najnormálnejšie, jej bývalý priateľ čaká na súdne pojednávanie. Hrozí mu 10 rokov za mrežami. Ublížená žena sa však nechce pomstiť a nemá v sebe nenávisť. V televíznej šou sa objavila aj preto, aby videl čo urobil!

Zdroj: lifeandstylemag.com  |  Foto: facebook.com, instagram.com