Krásna speváčka, herečka, textárka pôvodom z Kosova, oslavuje dnes 26 rokov. Pozrime sa teda na malý kúsok z jej slávneho života.

[sociallocker]Rita je síce kosovského pôvodu, avšak krátko po narodení sa s rodinou presťahovala do Veľkej Británie. Objavila sa v roku 2004 v britskom filme Spivs. Až rok 2009 bol pre ňu úspešný. Vystupovala ako súťažiaca v Eurovision: Your Country Needs You,  avšak zo súťaže po pár epizódach odišla, pretože sa necítila pripravená. Spievala po baroch v Londýne, následne sa však o nej dozvedel samotný Jay-Z a o pár dní letela do New Yorku, aby sa s ním stretla a podpísala zmluvu s Roc Nation.

V roku 2011 naspievala známy hit s DJ Freshom „Hot Right Now“. Spolupracovala taktiež s menami ako Will.I.Am, Drake, Ester Dean, The-Dream, Kanye West, Stargate a Tinnie Tempah. Ako herečka sa vyskytla vo filmoch ako Fast and Furious 6, Southpaw či Päťdesiat odtieňov sivej.

Čo sa týka jej osobného života, chodila s mužmi z brandže. Hudobníci ako Calvin Harris alebo Bruno Mars neodolali jej kráse.
Momentálne spolupracuje s talianskou značkou spodnej bielizne Tezenis, pre ktorú navrhla vlastnú kolekciu.

Rite želáme všetko najlepšie!

Zdroj: Osobnosti.cz, Imdb.com | Foto: Tumblr, Instagram
[/sociallocker]