Šou Česko Slovensko má Talent predstavila divákom ďalších umelcov, ktorí si prišli pred kamery pre nekompromisný verdikt poroty. Jedným z nich bol aj 36-ročný akrobat Remy Martin, ktorý však v talentových šou nie je žiadnym nováčikom!

Polovičný Nemec a polovičný Francúz Remy Martin očaril nielen porotcov šou Česko Slovensko má talent, ale aj televíznych divákov. Cirkusový umelec sa postavil na pódium, aby ukázal vystúpenie na čínskej tyči, po ktorej sa šplhá približne päť až šesť metrov. Číslom, ktoré vyrážalo dych, sa mu napokon podarilo získať „zlatý buzzer“, vďaka čomu sa divákom predstaví vo finále šou.

Ako následne priznal, na pódiu stál po roku a pol, pričom počas tohto obdobia iba surfoval. „Na začiatku mojej kariéry som musel trénovať viac, ale potom bolo menej tréningov, no viac vystúpení a shows. Takže každý večer, keď robím show, je to ako tréning. Takže nemusím veľa trénovať počas dňa a ja milujem vystupovať, takže po čase je to menej tréningu a viac vystúpení, ale zvyčajne je to hodina až tri hodiny do dňa. To je to, čo robím,“ prezradil pre joj.sk.

Remy však nie je v talentových súťažiach žiadnym nováčikom, nakoľko sa už objavil aj v šou Francúzsko má talent či Rumunsko má talent a v oboch verziách získal taktiež zlatý bzučiak! Okrem neho zaujala porotu aj rodinka akrobatov či tanečník Noro Grofčík, ktorý sa taktiež objaví vo finále šou.

Fantastické vystúpenie akrobata môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: TV JOJ