Tamara Šimončíková Heribanová je jedna veľmi originálna žena. Je o nej známe, že miluje módu a tradičné kroje. Dokonca aj na Plese v opere bola do jedného oblečená. No tentokrát si na seba vzala naozaj neobvyklý kúsok.

Tamara však nie je povestná len tým, že má módu v malíčku. Rovnako ju zaujímajú aj knihy, veď predsa, sama je spisovateľkou. Preto nie je prekvapením, že sa 30. marca 2017 zúčastnila odovzdávania cien najobľúbenejším spisovateľom a knihám, s názvom Pantarhei Awards.

Zaujímavé však je, ako prišla na túto udalosť oblečená. Mala krásne trblietavé šaty do ružova, s opaskom a čiernou mašľou vpredu. Vyzerala naozaj elegantne, no materiál týchto šiat by vám ani vo sne nenapadol.

Tamara zverejnila na sociálnu sieť dve fotografie a ku každej napísala, z čoho sú tie šaty. “Dnešné odovzdávanie cien najobľúbenejším spisovateľom a knihám #pantarheiawards v šatách, ktoré boli predtým plastovou flaškou… ako naozajstnou flaškou.” V hashtagoch ďalej písala, že ide o recyklovaný polyester. Tamarke to naozaj svedčalo a pritom aj šetrila životné prostredie.

 

 

Mama čeče ? @hm #sustainablefashion #HmConsciousExclusive #recycledpolyester

A post shared by Tamara Šimončíková Heribanová (@tamaraheribanova) on

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram