Moderátor Tomáš Juríček (32) už v minulosti pracoval v televízií Markíza, kde prinášal správy z dopravného servisu. Je to viac ako rok, čo sa stal po odchode speváka a spíkera Doda Kuriľáka (43) súčasťou Telerána, pričom do kolektívu okamžite zapadol. Nebolo by to však ono, ak by sa moderátorom aspoň raz za čas nepodaril trapas priamo v živom vysielaní.

V rannej relácií Teleráno nosí titul najväčšieho počtu trapasov rozhodne Roman Juraško. Nadšený otecko má na rováši poriadne ,,brepty“, pričom niekoľkokrát dokonca uvítal hosťa nesprávne, keď si nepamätal meno alebo si ho jednoducho domyslel. O to viac je prekvapením, že tentokrát divákov rozosmial Tomáš Juríček.

Jedným z piatkových hostí bol totiž odborník na počasie a v istom momente spoločne s moderátorom hovorili o tropických nociach, ktoré nám zabraňujú zaspať. A vtedy to prišlo! ,,Ten bezsenný spánok niektorí prežívajú už niekoľko dní a nie a nie sa dobre vysra…ehm, vyspať, pretože je neuveriteľne horúco,“ zahlásil v živom vysielaní Tomáš.

Niekoľko divákov si Juríčkov trapas všimlo a priznali, že sa na ňom dobre zabavili. ,,Fakt som sa pučil od smiechu, v živote som nepočul v televízií väčší brbt,“ napísal jeden z fanúšikov rannej relácie priamo pre topky.sk. Znova sa tak potvrdilo, že v živom vysielaní sa môže stať čokoľvek.

Zdroj: markiza.sk, topky.sk  |  Foto: Instagram, markiza.sk, Pixabay

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.