Je z nej vydatá pani! Nemecká topmodelka Heidi Klum (46), ktorá brázdi svetové móla od roku 1992, povedala svoje (tretie) životné áno gitaristovi zo známej kapely Tokio Hotel. Blondínka tak prvýkrát vstúpila do zväzku so svojim národným krajanom!

46-ročná hviezda prehliadkových mól prekvapila v máji 2018 mnohých priaznivcov, keď prostredníctvom Instagramu potvrdila svoj vzťah s mladým hudobníkom Tomom Kaulitzom (29). Dvojica tak urobila z filmového festivalu v Cannes, pričom podobným štýlom ohlásili aj svoje zásnuby, ktoré prebehli počas uplynulých Vianoc.

Je tomu len zopár hodín, čo portál People uviedol, že dvojica sa prekvapivo zosobášila ešte 24. februára v Kalifornii, a teda presne dva mesiace po turbulentných zásnubách. Kým Tom má za sebou doposiaľ trojročné manželstvo s Riou Sommerfeld, Heidi Klum bola v rokoch 1997 – 2002 vydatá za kaderníka Rica Pipina a v rokoch 2005 – 2014 za speváka Seala. Tom si týmto zväzkom vyženil aj dve dcéry Lou (10), Leni (15) a synov Johana (12) a Henryho (14).

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/tomkaulitzworld, heidiklum