Jasmina Alagič (29) bezpochyby patrí medzi krásne ženy, ktoré sa starajú o svoj zovňajšok. Balkánka sa ale tentokrát pochválila niečím, čo jej budú mnohé dámy závidieť…

Krásna moderátorka Jasmina Alagič sa momentálne pripravuje na najkrajšie obdobie svojho života. S Rytmusom, s ktorým si už čoskoro povedia životné „áno“, očakávajú prvého spoločného potomka. Jasmina sa pritom vrhla aj na čosi nové, o čom vyzradil viac hrdý Rytmus.

Balkánka sa o svoj zovňajšok aj v tomto období príkladne stará a okrem obľúbených kozmetických salónov navštevuje i svojho kaderníka Janka Molnára. Práve ten jej nedávno vyčaroval na hlave modernú novinku v podobe balayage, teda prirodzený melír, ktorý nepôsobí umelo a prechody medzi nanesenou a vlastnou farbou vlasov sú jemné a splývajú.

Jasmina sa ale pochválila ešte čímsi, čo jej môže závidieť každá žena. Na prahu 30-ky si totiž stále nemusí farbiť vlasy a zrejme nemá problém ani so začínajúcimi šedinami: „Ja mám svoje nefarbené vlasy, a tie ostatné Janko nejako balážuje, či čo to on robí,“ prezradila fanúšikom na svojom Instagrame. Čo by za takúto výhodu dali mnohé z nás?

Zdroj │ Foto: Instagram