Tragédia: Nečakane zomrel mladý slovenský YouTuber a hviezda Instagramu!

Dátum:

V uplynulých hodinách ostali fanúšikovia jednej z najznámejších domácich osobností internetovej scény v absolútnom šoku. Vo veku 20 rokov totiž odišiel na večný odpočinok YouTuber Majo Seman, ktorý mal veľkú základňu sledovateľov aj na sociálnej sieti Instagram.

Na profile jednej z najpopulárnejších internetových osobností zo Slovenska sa objavila šokujúca správa o úmrtí. Len 20-ročný YouTuber mal skonať potom, čo sa liečil zo závislosti na drogách.

„Majko už nenatočí žiadne video, dnes mi polícia oznámila, že môj syn zomrel. 22. septembra by oslávil 21-narodeniny. Nie sú slová, ktoré by vyjadrili bolesť a smútok, navždy bude somnou. Nech odpočíva v pokoji a jeho duša nájde to, čo vždy hľadala. Nedokázala som ho zachrániť, mrzí ma to,“ napísala na profil Maja Semana jeho zdrvená matka.

Kým na Instagrame sleduje zosnulého mladíka viac ako 60-tisíc fanúšikov, jeho kanál na YouTube odoberá takmer 100-tisíc followerov. Aj keď nie je zrejmé, ako došlo k úmrtiu 20-ročného Slováka, len pred pár hodinami pridal novú fotografiu, kde sa prihováral fanúšikom záhadným odkazom. „Komentujte, srdiečka, nech cítim, že nie som sám a mám silu všetko vonku prekonať,“ znejú posledné slová Maja Semana.

Ešte pred týždňom sa pritom pochválil informáciou, že po odbornej pomoci je už mesiac bez návykových látok, a aj keď chcel už dvakrát „odísť“, práve podpora fanúšikov ho tu udržala. Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/itsmajoseman

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Harabina po výsluchu pustili: Jeho reakcia na zadržanie vás dostane!

Včera (16.mája) celé Slovensko šokovala správa o zadržaní bývalého sudcu...

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...