Televízia JOJ momentálne vysiela niekoľko úspešných seriálov, ktoré sa tešia vysokej sledovanosti a pozitívnym reakciám zo strany divákov. Jeden z obľúbených televíznych projektov však oficiálne končí, pričom záverečné epizódy môžu Slováci vidieť už o pár dní.

Televízia JOJ mala bohatý program na jar, keďže spustila seriál Slovania a ďalšie série projektov Nový život a Delukse. Práve seriál Nový život to má však zrátané, keďže dej a osudy jednotlivých postáv sa uzatvárajú. Finále seriálu si môžu diváci pozrieť už 22. júna.

Hlavní hrdinovia tak oficiálne končia treťou sériou. ,,Naši diváci s nimi prežili množstvo emócií, dejových zvratov, sledovali situácie z ktorých mnohé poznajú zo svojho vlastného života či okolia. Aj preto bol seriál pevnou súčasťou vysielacej štruktúry televízie JOJ od roku 2020. Nový život nebol napísaný ako nekonečný seriál, no JOJka naďalej ráta so spoluprácou s jeho hercami aj v ďalších projektoch,“ uviedla PR manažérka JOJ-ky Katarína Nosková pre pravdu.sk.

Je viac ako zrejmé, že za rozhodnutím kompetentných bola sledovanosť programu. Prvé dve série boli mimoriadne úspešné a diváci mali predovšetkým pozitívne ohlasy. Zlom nastal pri vysielaní tretej série, ktorá výrazne klesla. Dostala sa totiž výrazne podpriemer, okolo 5 % sledovanosti. Počet epizód odvysielaných za týždeň sa zredukoval a následne prišla odozva v podobe ukončenia nakrúcania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: oserialoch.pravda.sk  |  Foto: FB/Nový život-oficiálna stránka, TV JOJ