Martin Šmahel pred pár dňami zverejnil krásnu rodinnú fotografiu, ktorá zožala množstvo pozitívnych komentárov. Objavili sa však aj nečakané urážky zo strany dvoch Sloveniek, ktoré známeho moderátora a fitnessáka nenechali chladným. A je viac ako jasné, že im veľmi rýchlo zobral vietor z plachiet.

Martin sa rozhodol podeliť s fanúšikmi o nádhernú rodinnú fotografiu. Na zábere sa nachádza s dcérkou Miou, partnerkou Beátou a jej dievčatkom Lili i prvým spoločným dieťatkom Emkou. ,,Trochu tajomne, ale toto sme my. Rodinka,“ napísal.

Okrem pozitívnej odozvy sa však objavili aj poriadne urážlivé komentáre. ,,Takého chlapa by som nechcela aj keby s*al zlaté mince,“ napísala jedna z komentujúcich dám. ,,To skôr by si musela ty pri ňom. Pokiaľ viem, tak je v dosť veľkých dlžobách,“ doplnila ju druhá Slovenka.

Drsné slová neunikli ani samotnému Šmahelovi, ktorý na nemiestnu kritiku bez problémov zareagoval. ,,Môžete kľudne spávať. Som síce hrozný chlap, ale nechcem vás. A snáď ste na seba hrdá za to, aké komentáre píšete pod článok o malej bojovníčke,“ odpovedal prvej žene.

Nezabudol však ani na druhú dámu, pričom bez váhania priznal, že úvery skutočne má. ,,Máte tuším lepší prehľad ako moja účtovníčka. Áno, mám úvery, nenarodil som sa totiž bohatý ani som nikoho neokradol, ale zato verím svojím snom. A predstavte si, aj napriek tomu je po mojom boku tá najlepšia žena na svete. Tej s týmito rečami nesiahate ani po členky,“ uzemnil ju na sociálnej sieti. Nuž, Martin, bravo!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/martinsmahel  |  Foto: Instagram/martinsmahel, markiza.sk