Je tomu len zopár dní, čo sa z jedného z najstabilnejších párov slovenského šoubiznisu stali šťastní rodičia. Tanečnica z kapely Ladylicious porodila raperovi Ramónovi (Rakby) dlho očakávaného synčeka, ktorému dali rodičia meno po hrdom oteckovi.

Obľúbená tanečnica, ktorá stojí za mnohými choreografiami v šou Tvoja tvár znie povedome, sa stala hrdou mamičkou. 27. decembra priviedla svojmu snúbencovi Ramónovi, kedysi známemu ako raper Rakby, prvorodeného synčeka, ktorý dostal meno po svojom otcovi. Dieťatko, ktoré sa narodilo s mierami 3 330 gramov a 49 centimetrov, si rodičia odviezli domov práve na Silvestra, pričom príchod roka 2019 už oslavovali v trojici.

„Láska, ďakujem, bolo to neskutočné, ako si to zvládla, ľúbim ťa milión-násobne viac ako doposiaľ. Máme krásne zdravé dieťa a nekonečné štastie. Obdivujem ťa, bohyňa moja,” napísal po pôrode na sociálnej sieti Instagram hrdý otec Rakby. Tentokrát sa však rodinka pochválila spoločnou fotografiou, ktorej dominuje práve rozkošné bábätko. „Do nového roka sme síce nevydržali byť hore ani jeden, ale naša prvá spoločná noc bola nadherná. Malinký je spachtoš po nás,“ nechal sa počuť tatino Ramón. No nie sú nádherní?

Zdroj: Instagram/Ja_som_ramon, MonySakman