Každá televízna stanica sleduje svoju popularitu či sledovanosť. Do tej sa vo všeobecnosti započítavajú diváci, ktorí v danej chvíli venujú pozornosť určitému programu, seriálu alebo filmu. Najnovšie dáta potešili hlavne televíziu Markíza, ktorá sa úspechom neváhala pochváliť.

Televízia Markíza sa na sociálnej sieti pochválila jesenným rekordom. Paradoxne, úspech bol zabezpečený vyhlásením núdzového stavu a zákazu vychádzania, ktorý platí od 25. novembra. Ľudia totiž deň pred oficiálnym vyhlásením boli zvedaví na podstatné informácie týkajúce sa protipandemických opatrení.

Večerné spravodajstvo tak bolo najsledovanejším programom na Slovensku. ,,Televízia Markíza opäť potvrdila, že je najdôležitejším informačným zdrojom v krajine. 24.11. sme odvysielali Televízne noviny s jesenným rekordom. Svoje sezónne rekordy dosiahli popoludňajšie Prvé Televízne noviny o 17:00 hod. aj večerné Televízne noviny o 19:00 hod. Ďakujeme vám za dôveru!“ oznámila televízia, ktorá je naďalej najsledovanejšou stanicou na našom území pred televíziou JOJ.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Televízne noviny TV Markíza  |  Foto: TV Markíza