Jeden z najúspešnejších seriálov histórie sa vracia späť na obrazovky, tento raz však vo filmovom spracovaní! Potom, čo sa v roku 2021 dočkali fanúšikovia kultových Priateľov ich jedinečného stretnutia pred kamerami, pokračovanie chystá aj jedinečný Monk!

Tony Shalhoub sa už v máji oficiálne stretne so svojimi kolegami zo seriálu Monk, aby zahájili natáčanie filmu Posledný prípad pána Monka. Dobrou správou pre fanúšikov je, že k hercovi sa pripoja aj známe tváre z minulosti, ako Ted Levine, Traylor Howard, Jason Gray-Stanford, Melora Hardin a Hector Elizondo.

Oceňovaná šou o brilantnom detektívovi s obsedantno-kompulzívnou poruchou, ktorý žije v San Francisku, bude vo filme sledovať Monka, ako sa “vráti”, aby vyriešil svoj posledný prípad. Ten by sa mal týkať jeho nevlastnej dcéry, novinárky Molly, ktorá sa pripravuje na vlastnú svadbu. Monk sa nakrúcal v rokoch 2002 až 2009, pričom vzniklo osem sérií a Shalhoub získal za prácu na seriáli tri ceny Emmy a jeden Zlatý glóbus.

Posledný prípad pána Monka bude viesť pôvodný kreatívny tím: „Film má srdce a humor pôvodnej série so súčasným významom a sme veľmi radi, že môžeme spolupracovať s pôvodným tvorivým tímom vrátane Andyho Breckmana, Davida Hobermana, Randyho Ziska a jedinečného Tonyho Shalhouba,” povedal Michael Sluchan.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Twitter, YouTube, Peacock