Vianoce inak: Červenovlasá Slovenka spieva o zhorených medovníkoch!

Dátum:

Práve 20. decembra si Slováci zapaľujú na adventných vencoch poslednú sviečku, ktorá symbolizuje štvrtú adventnú nedeľu. Pri tejto príležitosti sa o slovo opäť prihlásila červenovlasá komička, pričom tentokrát upokojila všetky gazdinky, ktorým v predvianočnom období zhorí v trúbe plech medovníkov.

V predvianočnom období je množstvo Sloveniek v mimoriadnom strese z upratovania domácností či zháňania darčekov. Aj keď budú tieto sviatky pre všetky rodiny úplne odlišné, na aké sme boli doposiaľ zvyknutí, jedna vec sa predsa len nemení, a tou je vianočné pečenie.

Kým nejedna mamička má recepty na linecké koláče, grilážky či medvedie labky takpovediac v malíčku, iným sa stávajú „nehody“, po ktorých pomôže snáď už iba otvoriť okno a vetrať. Práve za tieto cukrárky sa postavila Slovenka vystupujúca pod pseudonymom Nas*atá žena a naspievala cover verziu o zhorených medovníkoch.

Viem, že v tom nie som sama, keď poviem: „Do pekla už so všetkou tou dokonalosťou!“ Sociálne siete sú plné TOP nastajlovaných fotiek, ale ja viem, dievčence, že mnohé z vás to majú presne tak, ako aj ja,“ hovorí v úvode k novej skladbe, ktorú naspievala na hit All About That Bass od Meghan Trainor.

„Rozbitá celá kuchyňa, múka aj na čele, katastrofálne vykrojené koláčiky a, žiaľ, niektoré prepečené, nakoľko si nedali do trúby dostatočný opaľovací krém. Ale viete čo? Všetko zakryje poleva.. Bez debaty!“ uzavrela príspevok s tým, že to ide vyskúšať opäť. A čo vy, máte už napečené?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube, IG/nas*atazena

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Úprimné vyjadrenie Sulíka: TOTO si myslí o útokoch Igora Matoviča!

Kedysi sa spolu fotili pri spoločnom obede a dnes...

Miliardár Soros varuje pred Putinom: Premiér Heger odkazuje JEDINÉ!

Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose sa zúčastnili lídri...

Slovenská polícia zachytila HROZBU: Anonym plánuje masovú vraždu!

Slovenská polícia zverejnila na sociálnej sieti šokujúcu správu. Anonym...

Nečakaný krok susednej krajiny: Vyhlásila stav vojnovej hrozby!

Ruská invázia na Ukrajinu sa oficiálne začala 24. februára...