Reality šou Farma má za sebou ďalší duel. Súboj medzi Miroslavom a Vikingom bol napínavý do poslednej chvíle a v piatej disciplíne rozhodla o Zdenkovom osude jediná nesprávna odpoveď vo vedomostnom kvíze. Ako sa má bojovník po vypadnutí?

Viking sa pri poslednom hlasovaní o prvého duelanta postavil na stranu dievčat a práve to ho stálo život. Miro si ho nakoniec vybral do duelu a Zdeněk po prehranom súboji prišiel o novovybudovaný domov. Z pozitívneho úsmevu mu však neubudlo a má aj smelé plány do budúcnosti!

Pred kamerami sa Vikingovi natoľko zapáčilo, že verí v kariéru herca, ideálne z prostredia kriminalistiky. Okrem toho sa chce angažovať v charitatívnych projektoch a jeho ambíciou sú aj zbierky pre znevýhodnené detičky. V mediálnom svete sa Viking túži udržiavať a fanúšikom sľubuje aj výraznú aktivitu na Instagrame.

Ako prezradil, aj tam sa mu môže ozvať príjemná a pekná žena, ideálne s vlastným trojspálňovým bytom. A ako vlastne dopadla dohoda medzi Vikingom a Mirkou o predaji jej použitých nohavičiek: „Plánujem to, ale nemôžem ich nikde nájsť. Možno som ich tam nechal, takže trošku mi to skrížilo cestu,“ priznal pre TV Markíza Viking.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: videoarchiv.markiza.sk | Foto: IG/farma.markiza