Viktor Vincze strieda ženy akosi pričasto. Len nedávno sa rozišiel s priateľkou Evou, s ktorou tvorili pár niekoľko rokov. Následne sa prevalila jeho aférka so superstáristkou Emmou Drobnou, internet bol plný fotiek ako sa k sebe majú a fanúšikom poriadne pomotali hlavu, či spolu chodia alebo je to ďalšia kačica. Vyzerá to tak, že to bola len premyslená hra, ktorou Viktor zakryl jeho tajný románik. Stretáva sa totiž s mladou herečkou, ktorá má priateľa!

[sociallocker]Viktor Vincze prežíva úspešné obdobie. Pôvodne len redaktor spravodajstva sa prepracoval na pozíciu moderátora Reflexu a hneď nato účinkoval v zábavnom programe Tvoja tvár znie povedome. Práve tu sa stal miláčikom širokej verejnosti, ktorá si začala všímať aj jeho súkromie. V tom čase tvoril pár s dlhoročnou priateľkou Evou, dokonca si vystrelil na sociálnej sieti s fotografiou, kde “žiada” priateľku o roku.

Nasledovalo ďalšie prekvapenie v jeho kariére. Spoločne s Danicou Kleinovou dostali príležitosť moderovať Prvé televízne noviny. Tentokrát s ním už radosť z úspechu nezdieľala priateľka Eva. Rozišla sa s ním v období, kedy to nikto nečakal, pretože si robili plány na svadbu a aj potomkov. Pravdepodobne rastúca popularita stúpla mladému moderátorovi do hlavy a ich vzťah nemal budúcnosť. Viktor ale dlho nesmútil, krátko nato sa motal okolo speváčky Emmy Drobnej. Účinkovali spolu v šou Tvoja tvár znie povedome a padli si do oka. Aj keď pred médiami tvrdohlavo vzťah zapierali, provokačne zverejňovali na sociálnych sieťach spoločné fotografie. Až po dlhom naťahovaní prezradili, že sú naozaj len dobrí priatelia. Možno vtedy to už bol zámer, odpútať pozornosť od Vinczeho skutočného romániku!

Ako informuje pluska.sk, moderátor sa zahľadel do mladej herečky, ktorú môžete poznať zo seriálu Kukučka. „Viktor sa tajne stretáva s Majkou Havranovou. Väčšinou u neho v byte, pretože ona má stále frajera, tak sa schovávajú,“ prezradil nemenovaný zdroj z televízie pre pluska.sk. Podľa všetkého sa zaľúbenci stretávajú asi 3 týždne, ale čo herečkin frajer? Mary Havranová má dlhoročného priateľa, kameramana Michala. Aj keď sa šepkalo, že sa rozišli, pár stále tvoria. Uvidíme či Mary a Viktor v najbližších dňoch vyjdu s pravdou von!

 

 

https://www.instagram.com/p/8bTydNTJyA/?taken-by=mary_raven

 

https://www.instagram.com/p/BHtzhcThI-g/?taken-by=mary_raven

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram
[/sociallocker]