Jeden z najkrajších párov domáceho šoubiznisu, ktorý vznikol priamo pred televíznymi kamerami, žije rozprávkový život. Laura Chrebetová a Martin Kulhánek si totiž v posledných mesiacoch zariaďovali svoje hniezdočko lásky, ktoré dnes vyzerá celkom podľa ich predstáv.

Hviezdy prvej série reality šou Love Island sa spoznali priamo pred zrakmi televíznych divákov, ktorí s nadšením sledovali, ako sa budú vyvíjať vzťahy v slnkom zaliatej vile. Kým niektoré sa rozsypali ako domček z karát ešte počas nakrúcania, iné pretrvali dodnes. Práve Laura s Martinom napokon úvodný ročník vyhrali, pričom pár mesiacov po vypnutí kamier spečatili svoju lásku zásnubami.

Ešte predtým, ako sa vrhnú do prípravy svadby, si zamilovaný pár zaobstaral vlastnú strechu nad hlavou, ktorú v posledných mesiacoch zveľaďovali. Nezastavilo ich ani Martinovo účinkovanie v šou Survivor a fanúšikom sa už pochválili aj jedinečnými zábermi priamo z domu. “Ani neverím, že už je to všetko hotové, keď si spomeniem, ako to vyzeralo predtým,” neskrýva svoje našenie Laura a dodáva, že s partnerom sú z tmavého interiéru absolútne očarení. “Konečne si môžeme povedať, že máme DOMOV,” dodáva dojatá kráska.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/chrebetova