Sympatická herečka a speváčka Nela Pocisková sa stala miláčikom mnohých fanúšikov aj vďaka seriálu Búrlivé víno. Momentálne si užíva materskú dovolenku a naplno sa venuje synčekovi Hektorovi. Plánuje sa vrátiť do seriálu? Toto o svojom návrate prezradila!

[sociallocker]V sobotu Markíza oslavovala 20. narodeniny, na ktorých nemohla chýbať ani hviezda vinárskeho seriálu. Nela Pocisková sa už počas tehotenstva stiahla z televíznej obrazovky a od pôrodu sa maximálne venuje synčekovi, takže nevyhľadáva akcie na verejnosti. DOD Markízy bolo výnimkou, o to vzácnejšie bolo stretnutie fanúšikov s ňou.

Redaktorka Markízy sa jej opýtala na materskú dovolenku a Nela s humorom odpovedala, že nevie kto to nazval dovolenkou, pretože to rozhodne ako dovolenka nie je. Zároveň ale vyjadrila obrovské šťastie a radosť zo syna, že má rodinu, ku ktorej sa môže vrátiť. Otcom máleho Hektora je známy slovenský spevák, moderátor a herec Filip Tůma. Nela svoj návrat do seriálu nepotvrdila, ale ani nevyvrátila. Všetko bude závisieť od situácie. To, ako sa mladá mamička vyjadrila k Búrlivému vínu si môžete pozrieť TU.

Zdroj: markiza.sk | Foto: Instagram
[/sociallocker]