Len nedávno prebehol médiami rozruch spôsobený rozchodom hviezdneho páru, Angeliny Jolie a Brada Pitta. Angelina po 13-ročnom manželstve požiadala o rozvod, pričom ako dôvod uviedla neprekonateľné rozdiely medzi partnermi. Obaja manželia niesli odlúčenie veľmi ťažko, no každý sa s ním vyrovnával po svojom. Brad má na bolesť zrejme zaručený recept v podobe zamilovaných esemesiek jednej zo svojich ex!

Rok 2016 bol pre mnohé šoubiznisové páry tvrdý a dodnes môžeme na stránkach bulvárnych časopisov čítať o mnohých prípadoch celebritných rozchodov. Spomeňme si napríklad na taký rozchod Leonarda DiCapria so svojou priateľkou, modelkou Kelly Rohrbach, alebo odlúčenie Drew Barrymore a jej manžela Willa Kopelmana. Aj keď sme boli svedkami viacerých hviezdnych rozvodov, zrejme najšokujúcejším bol za posledný rok rozvod Brada Pitta a Angeliny Jolie. Dvojica predstavovala ideálny pár a nezhodám v ich súkromí nič nenasvedčovalo.

Herečka požiadala o rozvod po tom, ako sa dozvedela, že jej alkoholom povzbudený manžel verbálne a fyzicky zaútočil na ich adoptovaného syna Maddoxa. Prípadom napadnutia sa začala zaoberať aj americká vyšetrovacia služba, ktorá napokon usúdila, že nedošlo k hrubému správaniu Pitta ku deťom. Manželka napriek tomu žiadosť nestiahla, a pár sa tak nachádza v rozvodovom konaní.

Od začiatku kauzy ešte neprebehlo veľa času a na verejnosť sa už dostala informácia, že Brad sa možno vráti ku svojej ex-manželke. Reč však nie je o Angeline. Ide o jeho bývalú manželku ešte spred obdobia, kedy chodil s Angelinou. Jennifer Aniston totiž 11. februára slávila 48. narodeniny, a to je práve dátum, kedy to malo celé začať. Brad jej k narodeninám poslal blahoželanie, a odvtedy je pár stále v kontakte. Jennifer údajne chápe Bradovo rozpoloženie po ťažkom rozchode a snaží sa ho všemožne podporiť. Jej súčasný manžel, herec a scenárista Justin Theroux, údajne na manželku nežiarli. Dokedy si však Jennifer a Brad budú esemeskovať? Zabudla už herečka na to, že ju Brad opustil práve kvôli Angeline? Zdá sa, že na tento fakt zabudol minimálne Brad a možno sa tak skúša vrátiť do starých koľají.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: gettyimages.com, Depositphotos.com