Paľo Habera, nekompromisný kat zo speváckej súťaže Superstar, si opäť raz vystrelil sám zo seba. 57-ročný hudobník z Brezna sa totiž fanúšikom ukázal v legendárnom odeve, na ktorý v 90. rokoch minulého storočia balil fanúšičky v celom Československu.

Spevák Pavol Habera sa opäť odviazal! Líder skupiny Team si však nezobral na paškál nikoho iného než seba, keď na sociálnej sieti Instagram zverejnil snímku v nezabudnuteľnom odeve, ktorý by mu dnes závidela nejedna teenagerka. Móda sa totiž mení a kým si dnes oblečú ženy i muži takmer čokoľvek, v 90. rokoch to Habera doplnil aj o úzke džíny krátkeho strihu.

V ikonických kraťasoch bol spevák zvečnený počas stretnutia s Karlom Gottom, kde strih a dĺžka nohavíc zatienili na snímke všetko ostatné. Ako sa však zdá, Paľo si svoje „gottovky“ ponechal a po rokoch sa do nich opäť obliekol. „Tak som si dnes pre istotu vyskúšal, či tie svoje kraťasy ešte navlečiem. No problém, takže možno… retro jak divá sviňa,“ napísal na sociálnej sieti. Tiež by ste mu neodolali?

Zdroj: Instagram/PavolHabera