Martin Harich sa zapísal do povedomia publika v momente, kedy sa prihlásil do šou Česko Slovensko hľadá Superstar 2. Mladý teenager z Liptovského Mikuláša sa okamžite stal miláčikom dievčenského publika a jeho vypadnutie v súťaži oplakávalo množstvo dievčat nielen doma, ale aj v susedných Čechách.

Prešlo zopár rokov a z Martina je dnes mladý muž, ktorý sa aktívne venuje hudbe a čuduj sa svete, celkom sa mu darí. Po maturite sa rozhodol zbaliť si svoje veci a okrem koncertovania sa vydal na cestovateľskú púť, pričom svoj hlas predviedol i v šou X Factor pred katom Simonom Cowellom. V anglickej verzii talentovej súťaže sa dostol do TOP 40 spevákov a povedzme si úprimne, keby bol chlapec miestny, možno by mal šancu aj na omnoho lepšie umiestnenie.

Po cestovaní po Amerike a množstve odohratých hodín v uliciach sveta sa Martin vrátil na Slovensko, aby predstavil svoj nový singel „Do neba“. Pesničkár z Mikuláša si napísal skladbu, ktorá pochádza z albumu „Mapy“, sám, pričom vokály zveril mladej herečke a speváčke Nikole Benedikovičovej. Medzi inými sa fanúšikovia zhodujú na tom, že Martin dospel a jeho hudba znie ako slovenský Coldplay či Kryštof z Čiech. Nech je ako chce, zdá sa, že z mladého ucha rastie rozhľadený a kvalitný umelec.

Zdroj: YouTube