Známy slovenský moderátor, ktorého hlas poznajú všetci diváci TV Markíza a rádia Europa 2, nemôže byť šťastnejší. Radostné áno mu totiž po príprave romantických zásnub povedala jeho partnerka Patrícia, pre ktorú si pripravil nádherné prekvapenie.

Obľúbený hlas rádia Europa 2 sa prihovára slovenským poslucháčom každé ráno, pričom dôverne ho poznajú aj diváci relácií Smotánka či Love Island. Sympatický moderátor Vlado Varecha si pre svoju priateľku Paťku prichystal jedinečné romantické gesto, ktorým ju držal v napätí dokonca niekoľko mesiacov!

“Ešte pred vyše rokom, keď som sa ju snažil získať a dokázať jej, čo pre mňa znamená, som pred Vianocami pre moju Paťku vytvoril špeciálny adventný kalendár. Bolo v ňom 24 ručne písaných listov s fotkami a každý list predstavoval jeden výnimočný okamih nášho spoločného života. V tom poslednom sa písalo, že ak bude so mnou, príde jej ešte jeden. A ten prišiel v piatok. Na výročie nášho prvého rande,” nešetrí nadšením budúci ženáč.

Priam filmové zásnuby pripravil pre svoju nastávajúcu priamo doma, kde bolo pri ich odchode do kina všetko upratané a na svojom mieste. Keď sa však vrátili, dvojicu čakal byt posiaty lupeňmi ruží, sviečkami a prišiel aj posledný list. “A najdôležitejšia otázka v mojom živote. Ale v istom momente viete, že to tak má byť… Ja som to vedel, už keď som písal prvých 24 listov… A aby som už toľko nepísal – povedala ÁNO,” dodáva dojatý moderátor.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/lado.varecha