Hoci máme rok 2024, stále majú ľudia aj v demokratickej spoločnosti mnohé predsudky a inakosť je neraz považovaná za hendikep. Avšak istá Gennevieve Vaillancourt po tom, ako roky bojovala s tým, že je iná, sa viac ako len naučila so svojou inakosťou žiť.

Gennevieve Vaillancourt je 39-ročná Kanaďanka, ktorá sa považuje za normálnu matku dvoch detí, ale nie je obyčajnou ženou. Jej tvár je “zdobená” bradou. Takáto myšlienka je pre mnohé dámy určite úplne hrozivá, ale Gennevieve to berie ľahko a vôbec sa nerozrušuje. Na svojich sociálnych sieťach sa objavuje ako “bradatá žena”.

Mama dvoch detí z Kanady hrdo nosí titul “bradatá žena”. Ako povedala v rozhovore citovanom webovou stránkou Nypost.com, jej mierny porast na brade, ktorý sa časom zmenil na plnohodnotnú bradu, začali rásť v puberte. Svojej anomálie sa však nevzdá.

Ako povedala, v mladosti s týmto problémom bojovala, no časom si uvedomila, že táto nie úplne bežná ženská vizáž je jej súčasťou a názory tých, ktorí ju odsudzujú, prestala riešiť. Dodala, že každý má žiť tak, aby bol šťastný.

Zdroj: NY Post | Foto: IG/godogodootg