Po dlhých mesiacoch pauzy sa na obrazovkách televízie JOJ opäť objavila obľúbená relácia V siedmom nebi. Diváci tak môžu vidieť srdcervúce príbehy, ktoré ich neraz dojmú k slzám. Je tomu však iba zopár hodín, čo prišla zo strany televízie zdrvujúca správa, týkajúca sa jedného z hrdinov uplynulej série relácie.

Nová séria relácie V siedmom nebi symbolicky odštartovala 17. novembra v deň výročia Nežnej revolúcie. Diváci si tak mohli pozrieť tri príbehy plné smútku i radosti. Len pár hodín na to sa na sociálnej sieti objavila správa o Dominikovi, ktorý bol hrdinom jedného z minulých príbehov.

11-ročnému chlapčekovi sa pred pár rokmi radikálne zmenil život. Sťažoval sa totiž na bolesť v oblasti členku a mama Andrea s ním podstúpila niekoľko vyšetrení. Nakoniec prišla zdrvujúca diagnóza, ktorou bola rakovina. Jedinou záchranou bola amputácia nožičky, avšak zdravotné problémy Dominika napriek tomu neskončili. Rok po zákroku mu našli metastázy na oboch stranách pľúc.

Spoločne s matkou musel pravidelne navštevovať lekárov, no podľa sociálnej poisťovne nemal nárok na osobný automobil. Podľa vyjadrenia kompetentných, onkologický pacient je schopný dostať sa na zastávku MHD a prepraviť sa. Vtedy zasiahla relácia V siedmom nebi, ktorá rodine darovala auto a zabezpečila im dovolenku pri mori.

Zdalo sa, že zdravotný stav malého bojovníka sa zlepšoval a z toho najhoršieho sa dostane. Pred pár hodinami sa však na oficiálnej stránke relácie objavila šokujúca informácia. ,,Veľmi smutná správa, ktorá nás zasiahla. Tešil sa, usmieval sa a mal veľkú chuť žiť. Osud to zariadil inak, bohužiaľ. Statočný bojovník mal len jedenásť rokov. Dnes sme sa s ním navždy rozlúčili… Spi sladko, Dominik!“ uvádza sa na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/V siedmom nebi  |  Foto: Facebook/V siedmom nebi, joj.sk