25-ročná americká speváčka Ariana Grande, ktorá začínala svoju kariéru ako broadwayská herečka, vydala dlho očakávaný singel ku skladbe Thank U, Next. A valcuje ním čo sa dá!

Kráska z Floridy si prešla v poslednom roku doslova turbulentným obdobím, kedy jej stroskotali dva vzťahy, bývalý partner sa predávkoval a počas koncertu v Manchestri napadol jej fanúšikov masový vrah. Speváčka sa však zo všetkého otriasla a momentálne valcuje svet novým singlom Thank U, Next, ktorý hovorí o jej bývalých vzťahoch. Vo videoklipe sa kráska s hustými príčeskami inšpirovala s filmovými romantickými hitmi, ktoré lámali rekordy na prelome tisícročia.

Ariana dokonale napodobnila pamätné scény z filmov Protivné baby, Pravá blondínka, Bravo, Girls či Cez noc tridsiatničkou, pričom sa po jej boku objavili i hviezdy zo spomínaných snímok. Vo videoklipe si zahrali Jennifer Coolidge, Jonathan Bennett, či dokonca Kris Jenner, matka slávnych Kardashianiek. Skladba, ktorú si len za 24 hodín pozrelo neuveriteľných 47 miliónov užívateľov, stihla prekonať niekoľko svetových rekordov. V jednom čase ju naraz pozeralo 829-tisíc ľudí, pričom doteraz sa drží ako neohroziteľná hudobná jednotka v trendoch na YouTube.

Celý videoklip, ktorý bezprostredne zvalcoval YouTube, môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: YouTube